Privatumo politika

Šioje skiltyje yra pateikiama informaciją apie tai, kokie UAB „Plungės industrinis parkas” tinklalapių lankytojų duomenys yra renkami.

Kokie duomenys yra renkami?

UAB „Plungės industrinis parkas” tinklapiuose yra renkami, saugomi ir naudojami žemiau nurodytų rūšių duomenys:

Jūsų kompiuterio duomenys, duomenys apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (Jūsų IP adresas, geografinė vieta, naršyklės tipas, vieta, iš kur buvote nukreiptas, Jūsų lankymosi trukmė ir puslapių peržiūros skaičius);

visi duomenys, kuriuos Jūs suteikiate mums, užpildydami įvairias UAB „Plungės industrinis parkas” tinklapiuose pateiktas duomenų surinkimo formas, rašydami pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;

bet kokius kitus duomenis, kuriuos Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums

Slapukai

UAB „Plungės industrinis parkas” tinklapiuose yra naudojama Google Analytics statistikos apie naudojimąsi svetaine surinkimo ir analizės sistema. Google Analytics naudoja vartotojų kompiuteriuose laikomus ir slapukus. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google remiantis Google privatumo politika. Jus galite išjungti slapukų naudojimą, tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Asmens duomenų naudojimas

Asmenins duomenys, pateikti UAB „Plungės industrinis parkas” tinklalapiuose, bus naudojami žemiau šiems tikslams:

UAB „Plungės industrinis parkas” naujienlaiškių siuntimui (turint Jūsų sutikimą);

UAB „Plungės industrinis parkas” tinklalapių priderinimo naršytojų asmeniniams poreikiams;

statistinės informacijos apie UAB „Plungės industrinis parkas” tinklapių lankytojų kiekius suteikimas trečiosioms šalims suteikti (be asmeninės informacijos).